Kurumsal

Şirket Profili
Gurubumuz 1989 yılında inşaat sektörüne mermer işleri ile başlamış ve 500.000 konutun mermer işlerini başarı ile tamamlamıştır.1991 yılından itibaren iskele, çelik kalıp , teleskobik dikme ve ayrıca 1999 yılından itibaren de prefabrik yapı ve konteyner elemanlarının imalatı , satış ve kiralama işlerini yapmaktadır.

Türkiyenin önde gelen iskele-kalıp üreticisi firması , firmaya 400.000 m² iskele , 400.000 adet teleskobik direk , 200.000 m³ kalıp stoğu ve tecrübeli teknik kadrosu ile hizmet vermektedir.
Firmamızın imal ettiği iskele sistemleri;Güvenlikli Flanşlı iskele sistemleri ,Güvenlikli H tipi iskele sistemleri , taşıyıcı kule iskelesi , hareketli iskele , asma iskele , tribün sistemleri , cup-lock fincanlı iskele , kalıpaltı masa tipi iskele.

Üretimimizdeki kalıp sistemleri şunlardır: Tünel kalıp imalatı , her nevi çelik kalıp imalatı , elle tırmanır kalıp sistemleri , vinç ile tırmanır kalıp sistemleri , playwood yüzeyli kalıp sistemleri , düşer kafalı kalıp sistemleri , ayarlı kolon kalıpları.

Gurubumuz Türkiyede ki inşaat sektörüne hizmet etmekle kalmamıştır. Ayrıca yurtdışında örgütlenerek Rusya , Kazakistan , Tataristan , Kırgızistan , Ukrayna , Romanya gibi ülkelerde 10 değişik yerleşim biriminde Moskova , Almata , Astana , Atrau , Bişkek v.s. üretim tesisi kurup bu ülkelerdeki inşaat sektörüne deneyimli 150ye yakın personeli ile kiralama ve satış olarak 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Türkiyede 100 kişilik deneyimli personeli ile İstanbulun yanı sıra Ankara şubeleri ile her türlü imalat , kiralama ve satış hizmetlerini gerçekleştirmekte olup , 32.000 m² açık ve kapalı alanı ile inşaat sektörüne hizmet vermektedir.

Misyonumuz
Sektörde kullanılan teknolojilerin iş süreçlerine yaratacağı faydalar hakkında müşterilerimizi bilgilendirmek ve bu faydaları yaratacak projelerin hayata geçirilmesi için müşterilerimize her türlü hizmeti sunmak.

Vizyonumuz
Kalite hız ve güven kavramları ile birlikte anılan,kendi alanında proje sayısı ve başarısı ile lider olmak.Kaliteden ödün vermeden olası müşteri ihtiyaçlarını karşılamak.

 

 

Firmamızın Varoluş Amacı:

Müşterilerimiz,toplumumuz ve çalışanlarımız için ölçülebilir yararlar sağlamak.Geçmiş bilgi ve tecrübesini günümüzdeki değerlerle birleştirerek rekabetçi işletme yöntemleri geliştirmek ve kullanmak.Türkiye ekonomisine ve istihdama katkıda bulunmak.

Kalite Politikası

Kaliteli ürün,teknik destek ve satış sonrası hizmet ile müşteri memnuniyeti sağlamak ve arttırmak.Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli katılımı ile sürekli gelişmemize herkesin katılımını sağlayarak takım çalışmasının özendirmek..

Şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak gelişme ve ilerlemeyi sağlayarak hedeflerini aşmak.
Yapılan her işe yeni değerler katmak.Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancıyla sektöründe rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek Yiğitcan İskele Kalıp San. ve Tic. A.Ş çalışanları olarak hepimizin görevidir.